• Kamu Yararına Çalışan Uluslararası İnsani Yardım Derneği
  • 0 (212) 212 51 51
  • info@hakinsaniyardim.org.tr
  • Anasayfa'ya Git
  • (212) 212-51-51
  • info@hakinsaniyardim.com.tr
GENEL

BİR ÇANTA BİR GELECEK

Bağış Yap

Deprem bölgesindeki öğrenciler için kırtasiye malzemeleriyle dolu okul çantası hediye ediyoruz.

Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremin etkilerini hafifletmek ve depremzede çocukların eğitimlerine destek olmak amacıyla başlattığımız "Bir Çanta Bir Gelecek" projesi, insani yardımın gücünü eğitimle birleştirmeyi hedefliyor. Bu projemizde, depremzede çocuklara, eğitimlerine devam edebilmeleri için gerekli olan kırtasiye malzemeleriyle dolu özel bir okul çantası hediye ediyoruz.

Projemizin ana hedefi, depremin etkilediği bölgelerdeki çocukların okullarına geri dönmelerine ve eğitimlerine ara vermeden devam etmelerine yardımcı olmak. Bu çantalar, içerisinde bulunan kırtasiye malzemeleri sayesinde çocukların sınıflarında ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlayacak. Çanta içeriğinde kurşun kalem, kırmızı kalem, silgi, kalemtraş, kalemlik, pastel boya, sulu boya, kuru boya kalem, makas, çizim gereçleri seti, çizgili ve kareli defter, resim defteri, suluk ve beslenme kabı gibi önemli eğitim gereçleri bulunacak.

Projemize destek olmak ve depremzede çocukların eğitimlerine katkıda bulunmak için bağışlarınızı bekliyoruz. Siz de bu değerli çocukların hayatlarına ışık tutmak ve bir çanta aracılığıyla bir geleceği değiştirmek için destek olabilirsiniz. Her çanta, bir çocuğun geleceğine yapılan yatırımı temsil ediyor.

 

BAĞIŞ İÇİN

Projeye bağış yapmak ve depremzede çocukların eğitimine katkı sağlamak isteyenler, "hakinsaniyardim.org.tr" internet sitesi üzerinden online olarak, 25 TL bağışla EĞİTİM yazıp 4929'a SMS göndererek, dernek genel merkezini veya il temsilciliklerini ziyaret ederek, 0212 212 51 51 numaralı telefondan detaylı bilgi alarak veya EFT/Fast/Havale yolunu kullanmak için ‘Hesap Numaraları’ sayfasından bağış yapabilirler.